Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS

KODĖL VERTA PASIRINKTI „USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS“?

Pasirinkę „USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS“ įsigyjate daug daugiau nei tik naudotą sunkvežimį.

„Used Trucks by Renault Trucks“ skyrius įsipareigoja teikti geriausias naudotų sunkvežimių funkcijas iš sunkvežimių pasirinkimo per automobilių perdavimą.

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS“ skyrius užtikrina, kad jums pasiseks.

MORE THAN A USED TRUCK

KOKYBĖ

GAMINTOJO STANDARTAI: turime gamintojo dokumentus, todėl užtikriname jūsų sunkvežimių kilmę, amžių ir nuvažiuotų kilometrų skaičių, Kiekvieną automobilį peržiūrime naudodami 200 tikrinimo taškų sąrašą, įskaitant techninius ir kosmetinius elementus, ir nedarome kompromisų kokybės sąskaita. Atnaujiname juos originaliomis dalimis ir griežtai laikomės gamintojo nurodytų procesų ir standartų.

GAMINTOJO STANDARTAI
GAMINTOJO GARANTIJA

GAMINTOJO GARANTIJA: suteikdami Pasirinkimo („Selection“) žymą garantuojame, kad jūsų automobilio pagrindiniai komponentai (transmisija + sistema po remonto) tarnaus iki 2 metų arba leis nuvažiuoti 320 000 km. Taip pat gaunate 2 metų garantiją kiekvienai atsarginei daliai, sumontuotai mūsų atstovybėje. Garantijos valdymas visiškai integruotas į „Renault Trucks“ sistemas.

PASIŪLYMŲ PAGAL UŽSAKYMĄ SPRENDIMAI

DIDELIS PASIRINKIMAS: suteiksime jums prieigą prie didelio automobilių pasirinkimo, įskaitant tam tikrus unikalius pasiūlymus pagal užsakymą iš mūsų „Used Trucks Factory“, pritaikytus jūsų verslui ir poreikiams. Mūsų inžinieriai sukūrė naudotus automobilius pagal užsakymą. Jie yra atrinkti, išbandyti, transformuoti ir sertifikuoti „Renault Trucks Factory“. Suteikiame jums daugybę priemonių, skirtų jūsų efektyvumui, saugumui, vairuotojo komfortui kabinoje ir dar daugiau!

DIDELIS PASIRINKIMAS
PRIDĖTINĖS VERTĖS PASLAUGOS

PRIDĖTINĖS VERTĖS PASLAUGOS: siūlome jums daugybę paslaugų, kad galėtume optimizuoti savo pelną ir užtikrinti ilgalaikę investicijų grąžą. Teikiame degalų suvartojimo informaciją ir paslaugas, skirtas konkrečioms degalų santaupoms. Teikiame finansų ir draudimo paslaugas pagal užsakymą, pritaikytas jūsų verslo reikmėms, ir greitai grąžiname jūsų sunkvežimį į kelią. Mūsų techninio aptarnavimo ir remonto sutartys leis jums visiškai dėl nieko nesijaudinti.

PASITIKĖJIMAS

ARTIMI SANTYKIAI: pažįstame jus ir jūsų verslą. Siūlome jums tinkamą sprendimą, kuris padės vykdyti verslą. Rūpinamės jumis ir jūsų automobiliu, kur bebūtumėte, teikdami palaikymo visą parą paslaugas. Garantuojame jums sėkmę, niekada jūsų nenuvilsime.

ARTIMI SANTYKIAI
PROFESIONALŪS ŽMONĖS

PROFESIONALŪS ŽMONĖS: „Renault Trucks“ tinklą sudaro apmokyti ekspertai, turintys pažangias medžiagas tinkamam ir efektyviam palaikymui teikti. Atpažįstame jūsų automobilį bet kuriame iš 1 100 techninio aptarnavimo taškų iš išsamių specifikacijų, įskaitant potencialius atnaujinimus, transformacijas ar garantiją.